Wilt u  een abonnement op BioGezond, Restaurant Business, Café & Bistro, Catering & grootkeuken, Frituur & Snack, Food & Meat, Brood & Banket, Pain & Pâtisserie en Food Industry nemen?

Neem dan contact op met EMG-helpdesk, Vlasstraat 17 | B-8710 Wielsbeke | tel: 056 60 73 33 | fax: 056 61 05 83 | email: info@evolution.be

Of vul een contactformulier in op deze site!

  1. Restaurant Business
  2. Catering & Grootkeuken
  3. Café & Bistro
  4. Hotel Business
  5. Frituur & Snack
  6. Food&Meat
  7. B&B/P&P
  8. Food Industry
  9. BioGezond

Contact: Uitgeverij Evolution Media Group bvba

Contact redactie:

Piet Desmyter | p.desmyter@evolution.be | 056-60 73 33

Geert Van Lierde | geert.van.lierde@evolution.be |  0475 34 23 47

Contacten publiciteit:

Annick Bauwens | a.bauwens@evolution.be | 0476-68 36 67

Cis Engels | c.engels@evolution.be  |  0475 -42 35 75

Michèle Grassi | m.grassi@evolution.be | 0475- 89 59 21

Robert Vandeweghe | r.vandeweghe@evolution.be | 056-62 78 13