Wilt u  een abonnement op Restaurant Business, Café & Bistro, Catering & grootkeuken nemen? Neem dan contact op met EMG-helpdesk, Vlasstraat 17 | B-8710 Wielsbeke | tel: 056 60 73 33 | fax: 056 61 05 83 | email: info@evolution.be

  • Restaurant Business

  • Catering & Grootkeuken

  • Café & Bistro

  • Hotel Business

  • Frituur & Snack

Contact: Uitgeverij Evolution Media Group bvba

 

 

Contact redactie:

Piet Desmyter | p.desmyter@evolution.be | 056-60 73 33

Geert Van Lierde | geert.van.lierde@evolution.be |  0475 34 23 47

Contacten publiciteit:

Annick Bauwens | a.bauwens@evolution.be | 0476-68 36 67

Cis Engels | c.engels@evolution.be  |  0475 -42 35 75

Michèle Grassi | m.grassi@evolution.be | 0475- 89 59 21

Robert Vandeweghe | r.vandeweghe@evolution.be | 056-62 78 13